Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy csináljam hogy a legjobba...

Hogy csináljam hogy a legjobban jöjjek ki?

Figyelt kérdés

Van 30millió feletti összegem 40-em csak ilyen adó olyan adó meg pár dolog vásárlása.

Akarok 3 ingatlant amiből megélek. A célom a pénzem leg biztonságosabb fialtatása. Külföld szóba se jöhet!

Megéri Kamatoztatni? Biztonságos?

Vállalkozás indítása? Kockázatok?

Befektetés? Kockázatos?

Mit nem írtam?

Hogy csináljam hogy ne fürödjek be mégis több legyen.

Azért kell több mert kevés valami nagyhoz de a kicsi nem megfelelő! Hogy mi az, az titok.



2015. nov. 4. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A a biztonsag a legfontosabb, akkor 1/3-abol vegyel egy budapesti lakast, 1/3-bol vegyel roman/ukran/bolgar/magyar allamkotvenyt (mindegyikbol egyenlo aranyban), a maradekot meg kosd le bankban.


"Hogy mi az, az titok."


Mintha erdekelt volna minket! ;)

2015. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted is jó ötlet a budapesti ingatlan albérletbe való kiadása? Erről fog szólni a következő kérdésem.
2015. nov. 4. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat ha a minel kisebb kockazatot akarsz, nem szamit a hozam, akkor ingatlan a fovarosban jo helyen a loved egy reszebol szerintem jo otlet.
2015. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet albérletbe kiadni, mert le kell adóznod, ha nem teszed szétverik az albérlők a lakást vagy behoznak egy csecsemőt és kilakoltatni sem lehet őket. Azon túl lelakják a lakást


Befektetés a jó. A magyar államkötvény jó lenne,mert magas a kamata, de mihelyt a kormány csődbe megy, lehet az ország is vagy egy súlyos válság, esetleg vissza sem kapod a pénzed és egy hiperinfláció elviszi az összes forintod.


Legjobb lenne valutában befektetni, de nem euróban, sem dollárban :P

2015. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én támogatom a hiperinflációt sőt szeretném előidézni.

MEnnyi ingatlanom lehet maximum a törvény szerint? Mert tudtommal korlátozzák illetve olyan adó van rajta hogy ne érje meg! Orbánék és Gyurcsányék egy valamit jól csináltak! Hogy nem csináltak semmit! Tele van kiskapuval a törvény és én ismerek egyet mellyel úgy be tudom fenyíteni a bérlőt hogyha át akar verni nem fogja alá írni a szerződést. Viszont ha szándéka nemes akkor aláírja. Én nem vagyok kapzsi mert évente adok egy összeget hogy újítsák föl a lakást így évi 50000-et elveszítek viszont nem lakják le sőt többet fog érni. Valamint egy kicsivel olcsóbban akarom adni mint a többi azért hogy biztos ne legyenek anyagi problémáik, és normálisak legyenek. Ezt jól kiterveltem szerintem.

Viszont nem tudom hogy minnél több kis ingatlanba érdemes befektetni vagy kevés nagy értékűbe? MElyik a keresettebb? Mert egy 5 szobást 250m2 láttam 10m ért amit nem 100.000-ért tuok kiadni szerintem de minigarzonok vannak 3-4m között. Ha ingatlan mennyiségi szabályozó törvénybe ütközöm akkor egy nagyot kell vegyek és azt kiadnom. Mondjuk egy panziót. 15 szobás. Az akár havi 7,5m is hozhat. valami komment?

2015. nov. 5. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szerinted is jó ötlet a budapesti ingatlan albérletbe való kiadása?"


NEM! Ha épp van egy ingatlanod, amelyet nem használsz, netád megöröklöd a dédi nagypolgári lakását, azt ki lehet adni, de a likvid tőkédből lakást venni csak azért, hogy kiadd, hülyeség, nem térül meg.

2015. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. nov. 5. 01:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne a gyakon kérdezz ha komolyan érdekel a téma kérdezd olyan tól aki 100 milliókat fektet be nem tudom hol találsz olyat de vannak .

Ne az eddigi mentalitásoddal próbálj befektetni 30-40 milliód akkor gondolkozz úgy mielőtt befekteted

2015. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Abban gondolkodtam hogy akár meg is élhetnék egy családdal életem végéig és maradna a gyermekemnek.
2015. nov. 5. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van lakásod vegyél 2t kiadod 1iket kiadod a másikat is kiadod és ha a gyerekednek később kell lakás a gyerekednek akkor neki adhatod szerintem nyilván olyan embernek add ki aki nem ingyenêlő
2015. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!