Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalen kaptam giftet, múlt...

Paypalen kaptam giftet, múlt hónap 27. -én. De a pénznek még semmi nyoma, elvileg max 24 óra és meg kellene kapjam a pénzt. Valakinek van ötlete mi lehet a probléma vagy be kellene állítanom valamit?

Figyelt kérdés
E-mailen kaptam levelet az úgymond számláról, de paypalen 0€-t ír.

#PayPal #pénz #paypal gift
2015. nov. 7. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:

És pontosan mi volt az emailben, honnan érkezett, hogyan szólítottak meg?

Paypal esetében ha pénzt kapsz, akkor nincs átfutási idő, azonnal jóváírják. Ez alól az "e-check" fizetések a kivételek, de akkor is odaírja, hogy "pending" és ezt csak kevesek használják, és nem is ajándékozásra.

Tehát valaki nem mond igazat. Azaz meg akarnak téveszteni téged. Kérdés, hogy milyen célból.

2015. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A paypaltől jött szerintem ez a témája: "You've received an invoice". A payment statushoz ezt írja: "Marked as paid"
2015. nov. 7. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy ez van a háttérben.

Nos, te nem pénzt kaptál, hanem egy számlát nyújtottak be feléd.

Valaki át akar baszarintani téged.

2015. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel lehet valamit kezdeni??
2015. nov. 7. 15:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt 1 kép is, hátha segít: [link]
2015. nov. 8. 03:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismered te ezt a Jonas gyereket?

Ha igen, akkor beszeld meg vele.

Ha nem, akkor azonnal torold mert valaki at akar cseszni.


Erted, kuldok neked egy emailt, hogy kaptal tolem ajandekot, de sajnos a posta itt a vilag vegen nem jar es csak futarral tudom elkuldeni, lecci fizesd mar ki....huh...

2015. nov. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát ebből sehogy se kapok 1 forintot se... :(
2015. nov. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!