Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használja még vki a Jófogás...

Használja még vki a Jófogás oldalt, mióta pénzes a hirdetések megújítása?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen. ctrl+c és ctrl+v vel új hirdetést adok fel.
2015. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Látsz hirdetést az oldalon? Igen? Akkor minek teszel fel hülye kérdéseket?
2015. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem
2015. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Most éppen nem hirdetek semmit.

De nekem is az jutott eszembe, hogy megújítás helyett törlöd és újra feladod, így nem kell fizetni a megújításért.

2015. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ott adtam el most a lakást.Igaz hogy naponta új hirdetést tettem fel,de elkelt.
2015. nov. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 _Girl_ válasza:

Tudnátok nekem segíteni,hogy hol tudom a már archivált dolgokat törölni végleg? HOgy utána újra meghírdessem.

Megtaláltam az archivált, törlés alatt részben, viszont onnan nem tudom,hogy tudom kitörölni.

2015. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy nekem olyan 50 hirdetésem fent volt, költözés előtt sokmindent meghirdettem, de ezek mára már mind elvesztek mert nem ujitgattam meg és rengeteg idő lenne mindet ujrairni ,képeket töltögetni :/

nem tudom, hol hirdetgessek, vmi ajánlat esetleg?

facebookot elkerülném.

2015. nov. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!