Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar állam felé tartozást...

Magyar állam felé tartozást be tudják hajtani ausztriai munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Bűnügyi és perköltségekről van szó. Ausztriában tudnák dolgozni. Bankszámlámhoz hozzáférnek?

2015. nov. 19. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Idézem az egyik hozzászólót:

"Miért gondolják sokan, hogy ha külföldre mennek, meg tudják úszni a behajtást?"


Röviden és érthetően: UNIÓS ország mindkettő, ráadásul, ha bűnügyről is van szó, akkor tuti, hogy rá fognak hajtani.

Kiadhatnak körözést, stb. - én a helyedben nem kukoricáznék a hatóságokkal, hanem befizetném vagy részletfizetést kérnék...

2015. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már leültem a magamét, de maradt rajtam egy csomó bűnügyi és perköltség. Ki tudok menni, nem szökésben vagyok.
2015. nov. 19. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem arról beszéltem, hogy nem ülted le, hanem arról, hogy a tartozás miatt is kerestethetnek, ha nem fizetsz... szerintem jobb lenne, ha "együttműködő" lennél... :-)
2015. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem pénzmellék büntetés, nem fognak körözni csak vagyonelkobzás van rajtam. Pl a külföldi számlám meg tudják terhelni (pl 33%.át)?
2015. nov. 19. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 17:22


Igen.

2015. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értitek! Melyik topik lenne ennek a kérdésnek? Vicces kedvűek kíméljenek, Én se vagyok vicces kedvemben!
2015. nov. 19. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érted, hogy a válasz igen. Nem viccelünk, hanem a választ mondjuk, csak Te nem akarod elhinni, elfogadni.
2015. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok és még mindig azt mondom: legyél együttműködő, ne kukoricázz a hatóságokkal.

Ha nekem nem hiszel, itt van 2 link - egy kis olvasnivaló:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


és


[link]

2015. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

# 8/8 ma 17:55


Hagyd, majd végrehajtják rajta. Vagy leüli ezt is. :-D

2015. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, európai végrehajtható okiratot állítanak ki ellened a bíróságnál, és az osztrák végrehajtási törvény szerint fognak eljárni (de lehet, hogy a bírósági végrehajtást az osztrákoknál is a polgári perrendtartásról szóló törvény szabályozza, mint a németeknél.
2015. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!