Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Pay Pal fiókhoz akarok,...

Rébuszbá kérdése:

A Pay Pal fiókhoz akarok, kártyát hozzá rendelni, akkor kötelező a pay palon regisztrált névnek, és a bankszámlának meg eggyeznie?

Figyelt kérdés
pl nekem nincs számlám, de a páromnak van és az ő kártyáját rendelném hozzá az én pay pal fiókomhoz.

2015. nov. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötelező a név egyezése igen. Ez esetben a párod nevében kell fiókot csinálni, hiszen ő a tulaja a számlának és az ő nevén van a bankkártya is.
2015. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a gyors választ, akkor hiába fogok várni a 4 jegyü digitális számra, mert ettől függetlenül a bank számlán a a zárolás meg történt( az első 400 forit terhelés) de itt meg állt a dolog.
2015. nov. 30. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Várnod kell pár munkanapot, amíg megjelenik a számlatörténetedben a tranzakció és akkor ott lesz a négyjegyű kód.

A PayPal szabályzata szerint valóban nem lehet más kártyáját használni, de ezek szerint nektek sikerül.

2015. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy sikerül, mert egyenlőre csak a zárolás van, lehet vissza dobja majd, mert nem egyezik a név, föleg, hogy irtad, hogy nem lehet, így töröltem is a kártyát az accountról és csináltam a párom nevére egyet, de viszont, most ott nem engedi a kártyát aktiválni, mert azt irja egy másik accon folyamatban van egy tranzakció :D végképp nem értem most akkor már. lehet de mégsem, vagy nem lehet de mégis? :D
2015. nov. 30. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A paypalnak egy félautomata barom rendszere van, ami biztonsági szintekre épül.


Mondjuk van 8 szint, hiába jutsz el a 6-7 es szintre a 8. szinten amikor valójában pénzt mozgatnál ott ül a vöröscsillagos Marika néni a könyvelésen, aki átnézi az egész eddigi munkásságodat és ha bármit elrontottál eddig akkor, bekéri tőled még a nagyapád halotti bizonyítványát is hogy proofold az identedet.


Aztán persze hetekig nem fog történi semmi.


Majd hivatkozni fognak bizonyos biztonsági döntéshozókra, akikkel soha senki semmilyen formában nem veheti fel a kapcsolatot, hogy az ő döntésük értelmében itt álltak meg a dolgok.


És ennyi..



Ez a paypal.



Én már pár éve többször is végigzongoráztam hasonlókat, de volt ismerős is ugyanigy járt.



Elvileg 2 év után újra próbálkozhatsz nem őrzik tovább az adatokat.


A jutubon ha körbenézel tele vannak örjöngő emberekkel akinek csak úgy pikk pakk zárolták a pénzét, mert bizonyítsák az identjüket címszóval...

2015. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, le zongorázódodtt az ügy, a kártyát el fogadta, "csak annyi volt a gyakorlati része, hogy a banki alkalmazott a páromnat monda el a 4 jegyü kódott, ezt beírva sikeres lett az aktiváció, közvetlen még nem sikerült vele fizetnem, úgy hogy terhelje a le a számlát(egyszer próbáltam), viszont úgy müködött a dolog, hogy van egy olyan opció pay palon belül, hogy trustpay, ott ki választottam a bankot, beírtam amit kért, és 10 perc alatt ott volt rajta az utalt pénz, szóval ez az út járható. a közvetlen terhelést majd kipróbálom, ha fogok paypalal vásárolni. köszönöm a segítséget és a hozzá szólásokat.
2015. dec. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!