Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha itthon dolgozok McDonald's-...

Ha itthon dolgozok McDonald's-ba és mondjuk kimegyek egy két évre Németországba, német tudással akkor nagyobb valószínűséggel vesznek majd ott is fel egy mekibe? :D

Figyelt kérdés
Tudom nem egy nagy karrier de mentségemre legyen hogy még csak 17 vagyok.Érettségi után akarok egy két évre kimenni,hogy tudjam majd a tovább tanulást finanszírozni magamnak.Még csak 11.-es vagyok,most szeptemberben kezdtem el dolgozni.Mire az érettségim meg lesz már lesz ugye két év tapasztalatom.Németül tudok,de megpróbálok még érettségiig egy nyelvizsgát is összehozni(angolból már van).Így lenne esélyem kint munkát kapni?

2015. dec. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból nem fogod a továbbtanulást finanszírozni, amit mekis munkából hazahozol. Erre való a diákhitel.
2015. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dankon válasza:

Igen ..igen...igen.

Persze igy jo és érts kicsit Németül...sokkal beszéltem meg tüdom is a mekibe dolgoznak de Austriaban..közelebb is van..

2015. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!