Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék használt tárgyak...

Hogyan tudnék használt tárgyakat, ruhákat sikeresen eladni zsibvásáron?

Figyelt kérdés
Hiába volt minden kisruha (legszebbeket vittem) tiszta, szép és olcsó, senki sem vette meg. Van valami trükk amivel fel lehet kelteni a figyelmet? Egyéb cuccok közül sem adtam el semmit. Mit csinálhatok rosszul? Mit tegyek másképp?
2015. dec. 28. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálsz rosszul - tele van az ország ruhával. Interneten van, hogy 1 ft-ért sem megy el márkás gyerekruha.

Aztán meg kérdés, hogy hol akartad eladni? Először azt hittem, hogy a Zsibvásár nevű netes oldalon. meg mennyiért? Lehet, hogy Neked olcsónak tűnt, de a vevő arrébb ment pár hellyel és olcsóbban megvette. Pl. egyszer egy baba-mama vásáron tízesével vitték a bodykat egy eladótól, mert 80 ft-ért adta... Na, a környékén senki nem adott el egy db. body-t sem (200 -ért, pedig az sem sok szerintem egy újszerű állapotúért)

2015. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez igazi vásár volt egy piacon. Egy másik anyuka akit ismerek, nagyon ügyesen eladott egy csomó mindent, én meg semmit...nem értem a különbséget.
2015. dec. 28. 13:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ÁR mindent visz. Épp ezt mondom, hogy lehet, hogy olcsóbban adta, mint Te. Vagy az is lehet, hogy minden 5.-ik ruha után ajándékba adott 1-et. Tőle kellene megérdeklődni, hogy csinálta - ha ismered... (bár nem biztos, hogy elmondja...)
2015. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Esetleg 20-30-50 forintokért.

Ha az neked sikernek számít.

2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán a csomagokat jobban viszik, úgy próbáltad már?
2015. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Interneten valóban jobban megy a csomag, de a posta miatt.

Egy valóságos piacon nem hinném, hogy nyerő a csomag...

2015. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nemcsak ruhákról van szó.

Látom ahogy más egy csomó szirt-sz@rt elad, csak nekem nem sikerül...

2015. dec. 28. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem jól árazod be vagy nem ismernek még a piacon - számtalan oka lehet, de ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani. 9 éve árulok a Vaterán, van olyan, amit már 1 éve hirdetek, a végén én csodálkoztam a legjobban, amikor nemrég megvették :D
2015. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Régen teszveszeztem, azt nagyon szerettem. Jó volt egy alacsony árat belőni, ami még nem fáj és vigye a legjobb ajánlat. Itt a piacon eddig egyszer voltam, de meglepődtem, hogy ekkora kudarcot vallottam. Megnézem a Vaterát :-) Köszi a tippet.
2015. dec. 28. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Vaterán tényleg a csomag megy jobban és vigyázz, mert a listázási díj 9 ft lett. De 1 ft-ról indítva ingyenes.

Régen Teszveszeztél? Én is, onnan mentem át a Vaterára. Mond az Neked valamit, hogy puttonyos?

2015. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!