Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en hogyan lehet eladni...

Ebay-en hogyan lehet eladni accountot?

Figyelt kérdés
Bövebben, lenne egy League of Legends accountom, ez most a világ 1. számú e-sport játéka,nagyon sokan játszák, felkapott lett, de eléggé ráuntam és már idöm sincs rá, úgyhogy megválnék töle. Nézegettem Ebayen vmi kegyetlen árakért árulják úgyhogy ezt nem hagynám ki, mert elég sokat ér.Tehát a kérdés az lenne, hogy történik egy adás,vétel. Megadom a számlaszámom ö elutalja a pénzt, én meg leírom az adatokat v hogy? mert ez igy nem tudom...nem tünik kockázatmentesnek. Köszi aki tudja a választ

2016. jan. 11. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az e-bayen mennyien árulják és milyen sokért! Az meg egy másik, hogy meg is veszik-e... Amúgy meg csinálsz accountot és meghirdeted.
2016. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is írnak akkor csökkentek folyamatosan az áron. Akkor ha regelek és x összegért felrakom netalán vki ír, akkor a tranzakció hogy történik?? Gondolom elsönek csak neki kéne utalnia v nemtom...
2016. jan. 11. 19:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Értesz valamennyit angolul? vagy semennyit sem?
2016. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyjából megy, persze nem profi szinten
2016. jan. 11. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na már csak azért kérdeztem, mert a kérdésben igen furcsát kérdeztél: az accountot ugyanis a felhasználói fiókra szokták mondani és azt szigorúan tilos eladni. Na most bocs, de ha már ezt is eltéveszted, akkor hogy akarsz angolul eladni az ebay-n?

Paypal-t kell regisztrálni és számos más dolgot, ráadásul ha valaki megkérdez Tőled valamit az adásvétellel kapcsolatban és nem érted pontosan, félreinformálod.

Azt pl. tudtad, hogy ha eladsz ott valamit és a vevő nem kapja meg vagy kifogásol valamit, akkor akár vissza is kell fizetned a pénzt?

2016. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

EUW vagy EUNE?

Az eddigi seasonokben milyen divisionban voltál?

Hány normal és ranked wined van?

Megvan az összes champion + 20 rune page?

Hány skined van összesen és van köztük ritka?


ha válaszolsz ezekre akkor tudok rá mondani egy árat.

2016. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom h az account a felhasználói fiók, de sokan eladják/árulják, így hát miért ne, azt pedig tuti megérteném amit akarna mondani a vételröl. Az accot meg biztos megkapná mert nekem nem kell, sok pénz benne van, ezért próbálnám vhogy eladni.
2016. jan. 11. 20:38
 8/17 A kérdező kommentje:

Most melóba vagyok szal nemtom pontosan de, amit tudok az h

Eune

s3 ba silver

s4 be platinum

s5 be diamond

majdnem megvan az összes kb 7-8hiányzik

5 runa page sok rúnával kb minden rolehoz

skin meg nagyon sok legendary legacy kb 150 v több

2016. jan. 11. 20:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, hogy Te nem tévedésből mondtad - írtad, hanem szándékosan? Erre nem is mertem gondolni, hogy Te így, nyilvánosan le mered ezt írni - ez ugyanis csalás :-(

Utána a Te nevedben meg azt csinálnak, amit nem szégyellnek...

2016. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
9-es hozzászólásom tárgytalan, kérem nem figyelembe venni - végre megértettem: NEM az ebay-es accountodat akarod eladni, hanem a játékosat :D Bocs (szégyenkezős smiley)
2016. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!