Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkáltató kényszeríthet-e...

Cashis kérdése:

A munkáltató kényszeríthet-e elutazásos ott alvós munkára?

Figyelt kérdés

Egy hétig Miskolcra akar küldeni a főnök minket (epitőipar/burkolás) erről szeretnék tájékozódni mert úgy érzem nem kenyszerithet rá ő azt mondta az én valaszomra hogy nem mondtam igent hogy ez nem döntés kérdése magyarul nem kívánság műsor.

Én úgy érzem hogy ha úgy vállal be munkát hogy előtte meg se kérdezi hogy akarunk -e menni vagy sem szerintem sértő olyan mintha rabszolga lennék.

A másik hogy a jogaimat sérti vele mert nem tudom itt hagyni a párom egy hétig mert van dolgom elég,a saját szabadidőmben hogy azt tegyek amit akarok szerintem ez sérti a jogaimat mert jogom van hazamenni munka után és jogom van a saját házamban élni és jogom van hogy a szabadidőmben azt tegyek amit akarják nem pedig az isten háta mögött kényszerítve egy szálláson.

Szerintetek?


2016. jan. 14. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A szabad munkavállaláshoz és -választáshoz is jogod van. A főnöknek meg joga van olyan embert felvennie, aki elvégzi a munkát.
2016. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kényszeríthet, de ha jónak látja bármikor kirúghat.
2016. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi van a szerződésedben?
2016. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kényszeríthet, jogodban áll felmondani.
2016. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Mi van a szerződésedben írva a munkavégzés helye ponthoz?
2016. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj h epitőipar burkoló vagyok szóval a hely az akárhol de amúgy a cég helye van megadva
2016. jan. 14. 18:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj h epitőipar burkoló vagyok szóval a hely az akárhol"


Hát akkor innentől fogva nincs miről beszélni...

Max elgondolkodhatsz azon, mi "fáj" jobban? : ha egy hétig nem vagy otthon vagy ha holnaptól nem kell munkába járnod és a szabad idődben azt csinálsz, amit akarsz? (pénz nélkül...)

2016. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te figyelj már, koma. Egy szobafestő szerinted házhoz megy, vagy odaviszik neki a házat, amit ki kell festenie?

Hasonlóképp:

- villanyszrelő

- gáz- és vízszerelő

- kőműves

- hideg- és melegburkoló

Na, teccikérteni?

2016. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ez annyira zavar akkor keress valami irodai munkát.. A ház nem megy hozzád.
2016. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Úgy vállal munkát, hogy minket meg sem kérdez...

:-)

Ezt valami kabaréból vetted?

lol

2016. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!