Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan embert...

P83 kérdése:

Ismer valaki olyan embert akinek teli találata volt az 5-ös,6-os, skandináv vagy Euro Jackpot-on? Esetleg külföldi lottón nyert e magyar akit ismertek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon sokan firtatják ezt a kérdést.

Vannak akik azt mondják csalás és van a másik oldal aki azt mondja, hogy mivel minimális az esély a nyerésre nincs értelme csalni.


Nekem az furcsa a magyar lottókkal, hogy tavaly az 5-ös lottón 4x volt teli találat.a 6-os lottón 11x volt teli találat tavaly,a skandináv lottón 19x nyerték meg a teli találatot tavaly.


Nem furcsa az, hogy senki nem ismer olyan embert aki megnyerte volna? 4+11+19=34 ember egy évben aki ebből a 3 lottóból gazdagodott meg elvileg a tavalyi évben.


Érdemes abba is belegondolni, hogy pl a nagyszüleim sem ismertek olyan embert akinek teli találata volt a lottón, se a szüleim és én magam sem ismerek olyat akinek teli találata lett volna.


Tegyük fel-e 3 lottóból minden évben kb:25-35 ember meggazdagodik.


Akkor, hogy a fenébe lehet, hogy senki nem ismer olyan embert aki ebből gazdagodott meg?

Nem érdekes egy kicsit?

Persze mende-mondák vannak, hogy ebbe a kocsmába járt a nyertes, de semmi konkrét.

Mindenki ki megy külföldre és mindenki olyan ügyesen csinálja, hogy senki nem jön rá, hogy a lottóból lett pénze?


Az is eszembe jut, hogy ebben az országban nagy divat a visszaosztás.

megnyeretem X-el a lottót, hogy aztán oda adja nekem a felét..


Várom a véleményeket!



2016. jan. 24. 13:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Kb. 4 millió ember lottózik, te pedig ismerhetsz kb. 1000-et. Statisztikailag semmi meglepő nincs benne hogy nem ismersz lottónyertest.
2016. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%

Én ismerek olyat, aki valami 200 milliót nyert Kenón.

Lottónyertest nem ismerek, de én abba a csoportba tartozom, akik szerint nem éri meg ezzel trükköznie a Szerencsejáték Zrt-net.

2016. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek 5-ös lottó telitalálatost. A 2000-res években nyerték meg, nyugdíjas bácsi és néni volt. Építettek egy házat belőle és szétosztották a család között a maradékot. Ennek az lett az eredménye, hogy mivel elég nagy volt a család a végén "senki nem lett hűűű de gazdag", kb. mindenki vett egy szebb házat és félretett 1-2 évinek megfelelő fizetést amit gyorsan feléltek.
2016. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Politikusokbol több van, mint lottó nyertesekből. Mégse ismerek személyesen egyet sem aki helyi önkormányzati képviselőnél magasabb pozícióban van.


Színészeket se ismerek személyesen és azokból is jóval több van, mint lottó nyertesekből.


Szóval szerintem semmit sem jelent, hogy ismerek-e lottó nyertest. Még az is lehet, hogy ismerek, csak titokban tartja.

2016. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

2 üzleti tanácsadó oldalát olvastam, az egyik állítása szerint 3, a másik 4 lottó 5-ös nyertessel beszélt eddig.


Anyósomég reálértéken néhány tízmilliót nyertek 6-os lottón.

2016. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
értem amit írsz 4#-es , de amikor se a barátaid, se a családtagjaid fiatalabb,idősebb része nem ismer ilyen embert azért az furcsa.
2016. jan. 25. 08:54
 7/44 A kérdező kommentje:
3#-as és mennyit nyert a nyugdíjas pár?
2016. jan. 25. 08:57
 8/44 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt rekordnyeremény, talán 200 millió körül de már vagy 15 éve, mai értéken azt mondanám, hogy kb. 5-600 milliót.


De mint mondtam volt 5 gyerekük és kb. 10 unokájuk (volt aki már felnőtt). Ha ezt gyorsan szétdobod (5x nagyobb ház a gyerekes családoknak 30 misi / db, nagyobb unokáknak 4x 15 misiért egy lakás) már a fele el is ment és még senki nem lett hűű de gazdag. Még mindenki kapott egy kis aprópénzt, az öreg meg felhúzott magának egy szép házat, vett egy új autót (mondjuk nem jaguárt, hanem talán egy Opelt) és a végén maradt 20-30 milliója jó ha van alapon. Ami nem mondom, hogy nem sok pénz de attól még nem tudott évi 6 hónapot hawaiin tölteni.

2016. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
83%

Nekem a nagybátyjám nyerte meg december végén a skandináv lottón a 366 millió forintot. Ezekkel a számokkal:

1,8,9,11,16,17,31

2016. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
85%
én luxor több milliós nyertest ismerek
2016. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!