Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges egy 40...

Bet li kérdése:

Hogyan lehetséges egy 40 literes autógáztartályba amiben van minimum 5 liter gáz de inkább több, bele tölteni 43 liter gázt? Hogyan csalnak a MOL kutasok? Mire kell figyelni, hogy ne vágjanak át? Hol lehet reklamálni, és egyáltalán érdemes e?

Figyelt kérdés
A tankolásról meg van a számlám, de az csak azt bizonyítja, hogy 3 literrel töltöttek többet a tartályba mint annak az űrtartalma, azt nem, hogy kb 1/4 részig volt a tartály.

2016. jan. 28. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A 40 literes tartályba nem ennyi, hanem jóval több fér (általában 10-15% plusz) - a hötágulást, stb-t is belekalkulálják -, ezért lehet többet tölteni bele.


Ezért nem tudsz semmit tenni és (igen nagy valószínüséggel) nincs is igazad, senki nem csalt.

2016. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy igazad van, mert semmilyen csalásra utaló jelet nem láttam, mikor tankolt a kutas, de attól függetlenül jó 10 literrel többet tankoltam mint amennyit kellet volna, számításom szerint.Mert az óra szerint 164 rész és a 0 közt volt a mutató, tehát kb 5 liternél több volt a tankban és még a 40 literes tartályba 43 litert tankolt is tehát legalább 8 literrel több volt a tartályba mint ami belefér. Ha ehhez hozzá vesszük a 10% plusz helyet amit írtál akkor is legalább 4 literrel többet tankoltam, és akkor még azt is hozzá kell venni, hogy üresnek kellet volna lennie a tanknak. Az én meglátásom szerint átvertek 10 liter üzemanyaggal. Csak nem tudom hogyan. DE KÖLTSÉK ORVOSRA a "nagy" nyereségüket!Bár ez nekem csak 2200 Forintom bánta, de vajon hányan tankoltak ott azóta? Jó órabér jön ki!
2016. jan. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!