Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legnagyobb hirdetési...

Melyik a legnagyobb hirdetési oldal vagy oldalak Magyarországon a Jófogás után?

Figyelt kérdés
Nem a Vaterára gondoltam, hanem egyéb felületekre. Ezen az ócska Jófogáson nem eladni, de hirdetni sem lehet normálisan!

2016. jan. 31. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsibvásár is jó, de nem tudom, ott mennyire vannak vevők...
2016. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezenkívül csak ismeretlen, gagyi oldalak vannak.
2016. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Teljes mértékben egyet értek veled és sajnos ugyanezzel a problémával küzdök én is. Rengeteg eladó dolgom van, pénzem semmi nincsen és nincs egy normális hely se ahol tudnék pénzt csinálni belőlük. :(((
2016. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma már 2 dolgot is eladtam a Vaterán. Hiába szidják, még mindig ott lehet a legjobban eladni.

Jó, némi pénzbe kerül, de ha kimegyek egy akármilyen helyre, ott simán többet fizetek egy asztal bérleti díjára, mint itt egy hónapban, s akkor még fagyoskodhatok, ráadásul nem is biztos, hogy megveszik, amit kivittem. PECSA-sok panaszkodtak nagyon: belépés eladásra 3.200 ft egy nap - ha visszajön jó, ha nem, bukta.

2016. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hardverapró is jó, de ott csak műszaki cikkeket érdemes eladni, és ha érdekel lényeges a cuccod akkor viszik, akár laptop, teló, vannak akik rosz/régi pc alkatrészeket vásárolnak fel stb. Probáld ki..
2016. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van még egy jó ami felfutóban van, bár ott is csak műszaki cikket lehet hirdetni.. dps.hu A hirdetések rövid leírásai a kulcsszavak így a google-ben is megjelenik. Érdemes úgy írni...
2016. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 matute válasza:
Van egy ami nekem nagyon megtetszett és már egy csomó mindent eladtam rajta, az Ingyen Vásás. Naponta közzéteszik egyvalaki hirdetéseit az összes hirdetési felületen amit ők kezelnek. Volt olyan hogy egy laptopot 10 perc alatt eladtam, és megnézték 50 ezren. Szerintem van bennük valami ami...
2016. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!