Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogyan lehet munkaszerz...

Hol és hogyan lehet munkaszerződést csináltatni az interneten kívül?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mire gondolsz?

Mert így elsőre azt tudom mondani, hogy munkaszerződést bárhol lehet csinálni, csak meg kell írni. A felek (munkáltató/megbízó + munkavállaló/megbízott) megállapodnak a részletekben és azt leírják papírra.

2016. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felvennék egy takarítónőt hogy takarítsa a házamat, de nem tudom hogy kell egy ilyen szerződést írni. Kihez fordulhatok ez ügyben?
2016. febr. 10. 09:40
 3/4 Icus47 ***** válasza:
Ez bonyolultabb mint egy munkaszerződés, komoly munka-tb jogi és adózási kötelezettséggel jár. Leghasznosabb, ha megkeresel egy jó könyvelőt aki az adózási kérdésekben is top-on van. Ellenkező esetben több százezere birságot is összeszedhetsz.
2016. febr. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne a munkaszerződésen törd a fejed egyenlőre, hanem azon, hogy hol találsz egy megbízható takarítónőt, aki ráadásul még jól is dolgozik.

Amúgy mely településen élsz? hátha tudok egy normális takarítót :-)

2016. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!