Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnek rendelni amerikabol...

Szeretnek rendelni amerikabol ebayen mennyibe kerulhet? Osszesen?

Figyelt kérdés
amit kineztem az àra kb 3000 ft +aztirja 3000 korul van a postakoltseg.ugye ezigy 6 ezer,azlenne a kerdesem,ehhez meg hozza kell szamolnom valamit? Ebbe benne van az afa elvileg nem? Tudom h nincs vam mivel nem olyan draga

2016. febr. 15. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs benne, szóval azt még számold bele, de attól függ, hogy ellenőrzik-e. nem hinném, hogy foglalkoznának vele, kivéve, ha valami nagyon olyan dologról van szó, ami felkelti az érdeklődésüket.
2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt, :D meg az lenne a kerdesem h mivan ha pl. Ellenorzik? Ez mit takar?
2016. febr. 15. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
szúrópróba szerint kivesznek csomagokat, és megnézik, mi lehet benne, nem-e esetleg meghaladja az értéke a vámmentesség határát. kisebb értékeknél ritkább, de előfordulhat.
2016. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

illetve annyit teszek hozzá pontosításképp, hogy azt hiszem az áfamentesség határa 22 euro, és mivel elméletben a te rendelésed ezt nem haladja meg, így nem kéne fizetned pluszt.


viszont protokoll szerint csak a hivatalosan kiállított számlát fogadják el. ha az nincs, akkor megbecsülik az értékét, és simán adhatnak nagyobb értéket neki.


pár éve én rendeltem egy cipőt, ami fennakadt, szállítással együtt kb. 20-21ezer Ft-ba került, viszont az áfát 25ezer Ft-os értékre számolták rá, mert ők ennyire saccolták.

2016. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az durva.na ettolfelek, de amugy 22 euro alatt van ephogy .de mondom nekem ez legnagyobb felelmem hogy valahogy megakad a vamon es akkor irogatni kell meg ilyesmi,aztse tudom mitkellene olyankor csinalni :Ddd
2016. febr. 15. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Állandóan amerikából rendelek játékokat (5-20ezer közt+posta) és mindig annyi volt amennyi ebay-en van írva, ár+posta. Semmi más.
2016. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a módját már én sem nagyon tudom, nem bonyolult egyébként elintézni távolról sem, de én mivel úgyis pesten volt dolgom, bementem személyesen a csomagcserélőbe, és átvettem. de amúgy kicsi az esély, hogy a tiédet is kiveszik.
2016. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!