Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha visszaviszem a Deichmannba...

Ha visszaviszem a Deichmannba a nyikorgo csizmamat, mire szamithatok?

Figyelt kérdés
Par honapja vettem csupan.
2016. febr. 18. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy hónapokkal ezelőtt vetted, valószínűleg semmire.
2016. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan gondolod?
2016. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szoval 2 honap utan ki lehet dobni a kukaba a 10e Ft-os cipot? Biztos vannak, akiknek ez nem penz, de nekem az. Maradok az 5-6e kinai cipoknel, azok legalabb egy teljes szezont ki szoktak birni...
2016. febr. 18. 11:32
 4/15 A kérdező kommentje:
De azert megprobalom visszavinni. Akar bevizsgaljak, akar otthon all, mert igy hordhatatlan, a vegeredmeny ugyanaz.
2016. febr. 18. 11:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, "csak" nyikorog a csizma? Eddig nem volt vele gond? Biztos, hogy ezt nem fogják neked cserélni, hisz elhasználódott.


Vidd el cipészhez, fúj rá valami sprayt, ami megszünteti a nyikorgást.

2016. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet. :)
2016. febr. 18. 12:03
 7/15 anonim ***** válasza:
A barátom évek óta cipeli vissza a deichmannba a cipőit, és eddig mindig vissza vásárolták, vagy levásárolhatta az árat. Nem véletlenül van rá garancia. :D
2016. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is visszavettek már 2 cipőt. A 20 ezres Mustang egyetlen hordás után szétszakadt. Akkor levásároltuk, szintén Mustangra. Azt hinné az ember, hogy 20 ezerért már minőséget kap. Néhány napon belül vittük is vissza ezt is, foszlott szerteszét. Akkor is mondták, hogy le lehet vásárolni. Mondtam, szó sem lehet róla, nem veszek egy harmadik párat 20 ezerért, semmi értelme. Visszaadták a pénzt.

De ha a te csizmád csak nyikorog, akkor nem szakadt el, nem lyukadt ki, azaz a funkcióját ellátja. Ez nem garanciális hiba.


Ráadásul ami szerintem a legproblémásabb ebben az ügyben, hogy több hónapja vetted. Csizmáról van szó, és most tél vége van. Ez eleve gyanús. Megvetted szeptember-októberben, egész télen hordtad, miért most jut eszedbe visszavinni? Nem hiszem, hogy most jött elő ez a gond.

Több hónapnyi viselés után most ennek az árából akarod megvenni a tavaszi cipődet? Én úgy gondolom, hogy ha maga a csizma nem sérült, akkor a kereskedő nem köteles visszavenni, de még csak bevizsgáltatni sem.

2016. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ráadásul ami szerintem a legproblémásabb

ebben az ügyben, hogy több hónapja vetted."


Ha fél éven belül volt akkor ez nem probléma. Engem egyszer csak azért küldtek el, mert fél éven túl mentem volna panaszra. Azt mondták hogy akkor már a Kermi bevizsgálás díja engem terhelne, én pedig nem akartam kockáztatni. Fél éven belül viszont őket terheli.

Szóval az egyáltalán nem biztos, hogy fél éven belül vissza kapja a kérdező a pénzt, hiszen az a Kermi bevizsgálás eredményétől függ de a vizsgálat költségei nem őt terhelik.

2016. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kermi nem fogja vizsgalni, h milyen hangot ad ki. Megnezik a kopast, szakadast, de nem a nyikorgast. Vissza fogjak kuldeni azzal, h nincs baja. Mivel tenyleg nincs.
2016. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!