Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lengyel OLX-ről hogyan lehet...

Lengyel OLX-ről hogyan lehet biztonságosan vásárolni?

Figyelt kérdés

A lengyel OLX.pl -en szeretnék vásárolni használt terméket magánszemélytől kb 10.000Ft + postaköltségnek megfelelő értékben.


Milyen megoldás van arra, hogy ezt biztonságosan lebonyolíthassam úgy, hogy én Magyarországon vagyok, és nem tudok személyesen elmenni érte. Az utánvétbe valószínűleg az eladó nem fog belemenni. Valami olyasmi megoldás kellene, hogy pl egy köztes banknak átutalom, majd az csak akkor adja tovább az eladónak, ha hitelt érdemlően igazolja a bank felé a postázást. (Az más kérdés, hogy a csomagban nem biztos hogy benne lesz a cucc.) Mi a szokás ilyen esetben, hogy lehet ezt jól megoldani a legkisebb rizikóval?



2016. febr. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

paypal


De kötve hiszem, hogy egy lengyel magánszemély fog xarakodni azzal, hogy neked 10e forintos cuccokat MO-ra küldözgessen.

2016. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a paypalon hogyan kell ezt megoldani? Átutalom az ő számlájára? Ha jól tudom van olyan funkció is, hogy az email címét kell megadnom, amelyikkel regisztrált a paypalra. De pontosan hogyan megy ez?
2016. febr. 21. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2016. febr. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!