Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diakhitelt 2. felevben ujra...

Diakhitelt 2. felevben ujra kell igenyelni?

Figyelt kérdés

Elso felevben igenyeltem, de szeptemberben meg nem jott meg az osszeg, helyette kovetkezo honapba kaptam 2 havi hitelt.


Most nemreg elindult a 2. felev, a hitelt nem kaptam meg, nem tudom, hogy az lesz, mint az elso felevben, es kovetkezo honapban kuldenek 2 havi hitelt, vagy ujra kell-e igenyelnem, valaki nem tudja?


2016. febr. 27. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A következő hónapban küldenek kéthavit.


Szerintem olvasd már el legalább egyszer a szerződést és az ászf-et. Bár ezt aláírás előtt illett volna.

2016. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, illene egy szerződést aláírás előtt elolvasni, de úgy gondoltam tudom mire számíthatok, a kamat tudom mennyi, visszafizetni vissza fogom, szóval a jogi részei annyira nem foglalkoztatnak.


Köszi a választ, egyszer azért lehet átfutok a szerződésen.

2016. febr. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!