Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Venni akarok egy lakást, már...

Venni akarok egy lakást, már meg is egyeztünk, de észrevettem, hogy a konyha fölött (zárószint) beázott. Megvegyem?

Figyelt kérdés
Az eladó azt mondta, hogy ááááá vagy 2 éve, de ő nem lakja és nem javittatta ki. Szerintem meg valami más oka van ennek, csak nem tudom mi. Szerinted meg merjem venni a lakást, ami amugy nagyon jó vétel, mert válnak és kell nekik a lové.

2016. febr. 28. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
vedd meg, de alkudj belőle még egy kicsit.
2016. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nézesd meg a vásárlás előtt egy építésszel.
2016. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Én mindenképpen a vétel előtt hívnék egy szakembert, aki megállapítja, milyen nagy a gond.

Lehet, csak egyszeri ázás volt és nem javították ki, úgy maradt, de semmi komoly. Észrevetted, ezért kérj árcsökkentést, mert kiadásod lesz ezzel kapcsolatosan.

Az is lehet, valami csőtöréses történet, de akkor már brutál sokat kellene ráköltened és ekkor jóval több árcsökkentést kérsz vagy nem veszed meg.


Az eladó bemondására, miszerint áááá, ez csak egy régi beázás, semmi komoly, nem venném meg a lakást. Az eladó érdeke a lakás eladása. Úgy kommunikál, ahogyan az neki előnyös.


A válaszom: inkább ráköltök szakemberre, de szakvélemény nélkül nem venném meg a lakást.

2016. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Épitésszel nem sokra mész!

Szigeteléshez értő szakit vigyél.

Csőtörés tetőn? Nem valószinü...

2016. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy szakit fogok odavinni, aki az ilyet javitja, majd elmondja mit lát.
2016. febr. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!