Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet végrehajtó céget...

Hogy lehet végrehajtó céget igénybe venni?

Figyelt kérdés
I. fokú, jogerős ítélet esetén(kilakoltatási per), hogy lehet a kilakoltatást megtenni? Ugy hallottam a rendőrség nem foglalkozik ezzel.Azt mondták, hogy végrehajtási eljárás vagy cég már nem tudom valami ilyesmi kell.

2016. márc. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elsőfokon eljárt bírósághoz kell beadni a meghatározott cselekmény végrehajtására vonatkozó kérelmet, 6 példányban, illetékbélyeggel ellátva.


A nyomtatványt megtalálod az interneten hozzá.


A bíróság rendeli el a végrehajtást, ők küldik meg az illetékes végrehajtónak az ügyet, és majd ő fogja - végső soron - a karhatalmi kiürítést foganatosítani.


De addig még sok víz lefolyik a Dunán: felszólítások a végrehajtó által, a moratórium lejártának megvárása, stb.

2016. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moratórium lejárt.
2016. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire eljut a kilakoltatásig a dolog, esélyes, hogy újra moratórium lesz.


Amúgy április 15-ig tart a moratórium.

2016. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszodat, szerintem a moratórium saját tulajdonú lakásra nem vonatkozik. De lehet, hogy rosszul tudom."


Rosszul tudod.

2016. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!