Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem nike reax cipot kb...

Vettem nike reax cipot kb hete. Es most elkezdett nyikorogni a talpa ahogy megyek benne nyikorog hangosan tiszta ciki, ha en vissza viszem hogy egy 20ezres cipotol ezert ez durva akkor vissza veszik, kicserelik vagy elhajtanak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol vetted. Engem megpróbáltak elhajtani egy neves cipő boltból, pedig az egy 80ezres cipő volt és kijött a cérna a varrás mentén. De nem szabad hagyni, hogy elhajtsanak
2016. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80 ezresnél jogos volt a balhézás, ha 20k-ért vette az már sejthető, hogy nem minőségi. És igen, el fognak hajtani, de fenyegetőzni kell fogyasztóvédelemmel és hasonlókkal...
2019. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Probáld meg elöbb megnedvesiteni a talpát kivűl,és esetleg belül is, lehet,attol megszűnik.Ha nem, akkor vidd vissza, és ha nem oldják meg neked is elfogadhato modon, az elárusitotol kérd az űzlettulajdonos és a fogyasztovédelem elérhetöségét.
2020. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dolina válasza:
Sajnos a Reax ilyen. Száraz teflon spray a megoldás, ezzel befújod és csend lesz. [link]
2023. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!