Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra nem...

Egyik napról a másikra nem tudtam fizetni ebay-en a bankkártyámmal. Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Múlthéten még vásároltam, ezen a héten már nem enged fizetni bankkártyás fizetéssel (nem a paypal funkció, hanem sima bankkártyás fizetés)


Azt írja ki, hogy nem engedi ezzel a kártyával a fizetést használjak másikat.


Pénz van rajta, letiltva nincs, se limitem semmi korlátom nincs, hisz múlthéten is fizettem.


Mi lehet ez? OTP-be meg csak néznek rám mint egy bolondra.



#fizetés #bankkártya #hiba #eBay #cannotpayment #nemtudokfizetni
2016. ápr. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az OTP nem tudja az okát, akkor érdemes lenne a PayPaltól megkérdezni!
2016. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a kártyámmal lehet valami szerintem, mert barátom simán tudott kártyával fizetni, paypal account belépés nélkül
2016. ápr. 2. 21:34
 3/3 Silber ***** válasza:
A minap én is találkoztam ezzel a problémával, pedig 2 éve rendszeresen használtam az eBay-t ugyanolyan fizetési metódussal, mint te. Ahogy utánaolvastam azt találtam, hogy Paypal nélküli fizetések esetén csak adott számban használhatod az adott kártyát, utána nem fogadja el a visszaélések elkerülése végett. Regisztrálj Paypal-ra, utána engedni fogja.
2016. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!