Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok pénzhez jutni...

Hogyan tudok pénzhez jutni diákként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves pesti fiú vagyok és szemüvegre lenne szükségem, viszont ezügyben szüleim anyagi támogatását nem kérhetem. Arra gondoltam tehát hogy magam oldom meg, de nem tudom hogy gimnáziumi tanulóként hogy tudnék pénzt szerezni. Ebben szeretném segítségeteket kérni, mit tudnátok nekem javasolni? A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. ápr. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

És én felnőttként?

Mert munkahely az nincs.

2016. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg diákmunka? :D
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dunántúli nagyvárosban lakom és kb. akkor találok alkalmi melót (ami szerintem nehezebb, mint diákmelót találni), amikor akarok. Gondolom, Pesten sem lehet rosszabb a helyzet.
2016. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress a neten diákszövetkezetet, azokhoz belépve rendszeresen kaphatsz munkát, több alkalommal is.
2016. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!