Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottoland oldalról vélemények?

Lottoland oldalról vélemények?

Figyelt kérdés

eurojackpot-ot esetleg játszott itt valaki?


Elvileg hivatalosa oldal, ugyanannyiért lehet online játszani/sorsjegyet tölteni mint ha az árusító helyenekn vennénk..

650 ft egy játék...



Megéri ez?



2016. máj. 6. 13:36
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
100%
én ott játszok, jobban szeretem online mert ha nyerek nem kell felmutatnom a szelvényt, hanem online folyik bankszámlára. 2x nyertem 8 - 12 eurót, eggyiket se vettem fel, hanem inkább tovább játszottam velük, de erről az oldalnak is vannak írásai.
2016. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 23. 10:44
 3/47 anonim válasza:
A lottóland tényleg visszafizeti az első játék vesztes szelvényeinek az árát? Tehát ha tegyük fel 10-20 db számsort játszok meg eurojackpoton és annak nagy része vagy az összes teljesen vesztes, akkor a lottoland visszafizeti azokat? Van vmi határ szabva ezen a téren hogy mennyi a max megjátszható szelvény az első játéknál?
2016. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
100%
En is ott szoktam jatszani. Most nyertem 20ezer forintot. Kivancsi vagyok, hogy kifizetik e.
2016. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 sisi24 válasza:
90%
Én két hónapja nyertem 30 ezret. Azóta sem küldték. Minden lépést végig csináltam amit kértek. Többszöri emailemre nem jött válasz. Kezdek kételkedni...
2016. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
92%

[link]


Ez akkor mit jelent?

2017. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
72%
Kérdeztem tőlük valamit a számlámmal kapcsolatban, válaszra sem méltattak. Én ezért részemről megbízhatatlannak nyilvánítom.Ha ennyire nem képesek akkor nem tudom mi lenne a esetleg nyernék náluk.... szerintem felejtős az oldal.
2017. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
94%
A Lottoland-et felejtsétek el. 80000 Ft-ot nyertem 1 éve. Azóta is küldik. Most futkoshatnék a pénzem után. Ök nem válaszolnak érdemben és mivel Gibraltáriak az EU-s hivatalok sem tudnak tenni semmit,mert speciális helyzetben vannak. maradna a per.
2017. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 dani19941019 válasza:
4%
Üdv tesóm meg én is szoktunk rajta játszani többnyire félkarú tesóm nyert vele többször is nyereménye 43 ezer forint volt és kivet ki is fizették 2 munka napba telik és fizetnek többször is nyeret 20 ezreket ilyen 2 3 ezer forintokból én is nyertem egyszer 20 pár ezret nekem nem akarták kifizetni mert nem volt megerősítve a fiókom telefon száma de megérősítetem nem küldtek róla semmit hogy ezért nem fizetik ki tesóm mondta és kifizetek 2 munka nap alat
2018. febr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
95%
Sziasztok! Nagyon vigyázzatok a Lottolandra!!! Nemrég regisztráltam, nyertem is 1.050,- Ft-ot de mégis csak 600,-Ft-ot írtak jóvá. Kérdeztem miért, ködösítettek, csak annyit írtak ennyi az összeg és kész! Ki akartam venni de ahhoz kell a személyi igazolványodat és egyéb okmányodat beszkennelve elküldeni. Tudod mikor küldtem, ezzel már visszaélhetnek az adataiddal! Aztán arra a döntésre jutottam, hogy törlöm magam, nem baj ha elveszik ez a kis összeg. Törölni sem tudtam magam csak hibernálni 5 évere. Úgyhogy ne regisztráljatok!!!!! Soha nem küldenek pénzt csak Te adod ki a pénzedet, ez egy csalás, hiába hivatalos az oldaluk! És még törölni sem tudtam magam. Ha hibernálod magad akkor a bankodat is értesítsd mert már olyat is hallottam, hogy folyamatosan leszedik a pénzt a számládról! Ennyit tudtam segíteni, remélem hasznos volt!
2018. febr. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!