Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik munkahelyet választanátok?

Melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

Vendéglátóit végeztem,ahol voltam tanuló,ott szerettem lenne,mert családias kellemes nyugodt környezet volt,jól éreztem magam,de nem maradhattam főállásban,mert nincs akkora forgalom..

Ketten dolgoznak ott. A tulaj lánya és egy fiú. Viszont úgy gondolom,hogy a tulaj lányával nagyon kivételezés van. 2 nap szabija van a fiúnak egy.. Meg sok apróság.

A tulaj most fel akarja futtatni,hgy jobb legyen a helyzete és a össze jön vissza hívna.

Kérdeztem,hogymennyit fizetne,hát kérdezte,hogymennIt szeretnék, netto 150 000 et modtam. Szerintetek az jó?

Azt mondta,hog fél év múlva vissza térünk erre,majd ha sikerül neki belendülni..


Van ajelenlegi munkahelyem, egy cégnél dolgozom,valami levegőszűrő készülékeket gyártanak itt..

Szeretek itt is dolgozni,bár unalmas a munka a kollégákkal jól kijövök,mindig megyünk valamerre szóval jó.

Itt is kb 140-160 000 at kapok túlórával bérletpénzzel+ még ott a cafetéria meg az ottani üzletben levásárolható pénz,amit a cég ad..


Melyiket választanátok?

Az esetlegfix 150 000 et vagy majd még többet és azesetlegesmunkatárssal való kivételezést,valamint családias han

gulatot? Vagy egy gyári munkát,ahol sokan vannak, jóban is vagyok velük,megyünk ide oda..


Tudom,hogy ha ott hagyom a jelenlegit a sok munka utáni szórakozásról lemondhatok..akkor mar nek fogjuk úgy tartani a kapcsolatot,mint mondjuk most.. A vendéglatós hely kb 15 perc kocsival itthonról oda. A jelenlegi meg 1 órás utazás..

Ti mit tennétek?


2016. máj. 13. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyar viszonylatban nem olyan gáz egyik sem, tekintve hogy a gyári meló biztos jelenleg, a másik meg "majd ha beindul az üzlet" a jelenlegi helyen maradnék.

A főnök meg persze hogy kivételezni fog a saját lányával, ezt el kell fogadni.

2016. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!