Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy csomagot...

Hogyan kell egy csomagot (parfümöt) feladni a postán?

Figyelt kérdés

ciki, de sohasem csináltam még ilyet, nem tudom, hogy mibe kellene tenni, mibe kerül nekem. Bemegyek a postára, mit csináljak, mit mondjak vagy mit ne :D

egy 30 ml-es parfümről lenne szó, ajándékba adnám valakinek, tehát neki semmit nem kell majd fizetnie.

Köszönöm!



2016. máj. 17. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

komolyan ennyire életképtelen vagy, hogy nem tudsz egy kérdést megfogalmazni amire tudni szeretnéd a választ?


bebszod egy dobozba, lehetőleg körbetekered előtte valamivel, hogy ne törjön szét szállítás közben. a dobozra ráírod a feladót meg a címet, bemész a postára, csomagfeladás ablak, megmondod, hogy ezt akarod csomagként elküldeni, kifizeted a feladási díjat, köszönsz és távozol.


wc papír használatát is leírjam?

2016. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki lenne olyan aranyos, és ki szeretné fejteni bővebben, akkor szívesen fogadom a privát üzenetet is. :P Ott tudok kérdezni is, ha nagyon értetlen lennék...
2016. máj. 17. 19:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem megfogalmaztam normálisan, hogy mit szeretnék.

de köszi!

2016. máj. 17. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt szeretnéd, hogy épségben érjen oda a parfüm, akkor buborékos borítékot veszel a postán és abban adod fel - így kisebb az esélye, hogy összetörik.

Vagy bemész egy gyógyszertárba, kérsz buborékos zacskót, nekik szokott lenni, abba beleteszed és a postán meg közepes méretű postakész borítékot vegyél, ragaszd le jól celluxxal és akkor tuti odaér a címzetthez :-)

Ha privátot írsz, nem írok vissza - csak itt válaszolok rá :-)

2016. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!