Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen HYIP programokba...

Milyen HYIP programokba fektettetek be?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki melyik programmal keresett illetve bukott!?

2016. máj. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
semelyikbe, 99,9%uk átverés.
2016. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, itt én csinálok egy blogot az egyikről ami jól fizet: [link]
2016. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogy egy józan gondolkodású ember ,hogy nem képes felfogni, hogy ezek HYIP programok átverések. Nem kell hozzá közgazdasági diploma, hogy felfogható legyen, hogy ekkora hozamokat csak nagyon rövid ideig képes fizetni, mert piramis játék az egész. Persze fizet egy darabig aztán bezár a bolt, és másik néven újra nyit. A tulajdonos kaszál csak ezzel, összeszedi a pénzt illetve rólad az adatokat és kinyit más néven.
2016. máj. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, minden HYIP. A tőzsdék is bedőlnek néhány évtized szárnyalás után. Ami a lényege, hogy akkor szállj be, amikor beindul, ne akkor amikor kifut. A legtöbben ott rontják el, hogy akkor szállnak be, amikor már nincs tovább.
2016. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy sok minden épül piramis modellre, de ez azért más. Mutasson valaki nekem csak 1 olyan HYIP programot ami több éve működik és folyamatosan fizet. Nem fogtok tudni mutatni, mert nincs ilyen. Ponzi scheme az egész.
2016. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondtam egyet, tőzsde. Az is HYIP, amik miatt tovább tart mint az általad HYIP-nak nevezett piramisjáték, azok a következő okok: sokkal többen tolják bele a pénzüket, nincs garancia-veszteséggel is kiszállhatsz, ha csődbe megy, a jegybank pénzt nyom a rendszerbe, hogy újra beindulhasson.


Azért nincs több éves HYIP program, mert itt nem szállnak be annyian és annyi pénzzel, mint a tőzsdébe, a tőzsdével ellentétben itt nincs vesztes pozíció-amíg tart a HYIP addig csak pluszban szállhatsz ki-amikor már nincsenek új beszállók-akkor bukja hirtelen mindenki aki még nem szállt ki a pénzét. A HYIP programok mögött nincs jegybank, aki felvásárolja az elértéktelenedett pozíciót, hogy mehessen tovább minden.

2016. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppen ezért Ponzi az egész mert nincs mögötte fedezet. Abból fizetik ki a profitot amit a másik ember betol. A tulajdonosnak megéri, a balekok meg betolják a pénzüket.
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt fél évig foglalkoztam vele, figyelgettem. Minden egyes HYIP-oldal 3-6 hónap alatt eltűnt. Még a leghitelesebbnek, legmegbízhatóbbnak tűnőek is.


Egytől-egyig az összes HYIP a Ponzi-sémát használja; az új befizetőktől származó bevételekből fizetik ki a régiek hozamait, ezért általában néhány hónapig él az összes, aztán elkezd nem fizetni, majd eltűnik. Mivel exponenciális növekedés kell hozzá, ami csak néhány hónapig tartható fent, de mivel mindig akad új balek, így ezért folyamatosan képes fennmaradni a HYIP-csalás, csak mindig új márkanév alatt térnek vissza ugyanazzal az átdizájnolt weboldallal.


A tőzsde nem HYIP, nagyon elmarad tőle (viszont reáls).

2016. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!