Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg a legjobb MLM üzlet a...

Tényleg a legjobb MLM üzlet a DXN? Valóban korrekt, megbízható vezetők vannak? Kinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Egy mlm sem korrekt, hiszen mindnek az a lényege hogy mások hátán taposva juss feljebb, miközben eljátszod azoknak az embereknek hogy te igazából csak "mentorálod" őket.
2016. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már késő belépni
2016. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért, megszűnik a cég?
2016. jún. 14. 15:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Éppen a napokban gondolkoztam, hogy kiírom ezt a kérdést, konkrétan ezzel a céggel. De megelőztek.


Nekem 4 munkatársam is "dolgozik" ebben az "üzletben".

Az az egyik észrevételem, hogy bár különböző mértékben, de nyomulósak lettek. Ugyanakkor ha olyan kérdést teszek fel, ami bevétellel kapcsolatos, akkor kitérő válaszokat adnak:

- először a hálózatodat kell felépíteni, és azután ha beindul a biznisz....milyen jó lesz.

- a biznisz csak mellékes, a lényeg az egészséges táplálékok/italok

- a terveiről beszél, álmairól (álomképeket fest le) az eddig elért dolgai helyett


Mindig azt is mondják, hogy a dxn más, nem olyan, mint a többi mlm. De nekem ugyanolyannak tűnik lényege a beszervezés, aztán az h havonta ugyanúgy kell xy mennyiségű termékpontot összegyűjteni, hogy jutalékod legyen, ill. minél többet ad el az alsóbb vonal, annál nagyobb a te bevételed is, stb.


3-4 éve kezdték el, és még mindig ugyanott dolgoznak teljes idejű főállásban, ahol én is. Mégis mindenről az mlm-hez terelik a szót, és azzal győzködnek, hogy milyen jó lenne, ha csatlakoznék, stb.

2016. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amit írtál, és ahogy az ismerőseid viselkednek az a szokásos negatív MLM viselkedés. Nekem ez a viselkedés nem szimpatikus!
2016. júl. 2. 09:25
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Igen, igazad van, és egyetértek veled.

De ők maguk már évek óta a DXN-nel foglalkoznak, mégsem különbözik a viselkedésük a tipikus MLM tagokétól.


Sőt időközben írtam a DXN sablonos honlapján keresztül egy érdeklődő e-mailt egy számomra teljesen idegennek. Azóta levakarni nem lehet, már az erre fenntartott e-mail címen is át kellett irányítanom a levelét a spamba. NEM iratkoztam fel a hírlevelére, hanem ő keres meg azóta is. Nagyon be akarnak szervezni. :)


Most vagy én botlok ilyenekbe ennyire, vagy az a cég sem jobb a Deákné vásznánál...

2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem egyik MLM hálózat sem mentes a rámenős alakoktól. Ma volt időm és találtam egy elég normálisnak tűnő DXN hálózatépítőt a youtubon. Nem ismerem, tehát csak erről a videóról tudok véleményt mondani: https://www.youtube.com/watch?v=lRQvpmqyaH8
2016. júl. 4. 23:46
 8/12 bander1234 válasza:
Az a leg nagyobb baj a legtöbb mlm-s cégnek van konkurenciája. Ami nem könyiti meg a dolgod. Az sem mindegy mekkora réteghez szól. Ebből a szempontból szerencsésebb helyzetben vagyok mivel a Rainesek mondhatni úttörők uj dolgot hoztak be nincs ellenfél. Amerikából indult s onnan jött Magyarországra. Töltünk magyaroktól terjed szét európába . S minden korosztálynak. Hollandia kicsit több mint fél éve nyitott ( természetesen m.o. indulva) s a félév alatt annyit haladt mint Magyarország 5 év alatt. A 27 éves Dino aki szlovén most Afrikában nyitja az országokat . S még ott is van rá kereslet. Szerintem ez viszi a primet. Ja az izomsorvadást gyógyítja amit eddig nem tudtak kezelni. :)
2016. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen hallottam a Rain cégről. Hatalmas pénzekért kell termékcsomagokat vásárolni.
2016. aug. 24. 19:52
 10/12 bander1234 válasza:
Szerimtem nem olyan hatalmas. Kb 30 ezer forin körül van egy doboz. Az aktivitásodhoz kell egy doboz amit el leht adni. S ha meg van a 6 embered. Akkor ingyen van a dobozod. Pl az organós doboz sem olcsób . Ha pl 10 ft os rágót árulnál mennyit kellene eladnod hogy legyen belőle pénzed? A Dino most irta Afrikában 3000 ember elött tartott előadást. Ha Afrikában van iránta érdeklődés (amiről nem a gazdagságra aszociálunk első hallásra ) akkor tud valamit . :)
2016. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!