Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is feltűnően...

Szerintetek is feltűnően szórja most Magyarországon mindenki a pénzt?

Figyelt kérdés

Mindenkin azt látom, hogy veszik a házakat, kocsikat, drága nyaralásra mennek. Mi a francból?

Vagy ez mind hitelre?



2016. jún. 20. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Van akinek sok pénze van. Én tartozom közéjük, nem szórom,mert nincs mit.
2016. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

hitelre bizony, 150e-es átlagfizetésből nem telik ilyenre.


Szóval aki ezt csinálja az vagy a felső 10e-hez tartozik, vagy külföldi, vagy el van adósodva a következő60 évre.


Sajnos nem tartozom hozzájuk, pedig én is utazgatnék jó pár helyre...

2016. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért költenek, mert a bankba nem tudják berakni, 0,5%-os éves kamatra lekötve semmi értelme inkább vesznek egy házat kocsit nyaralást.
2016. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenkezőjét látom.
2016. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemes a pénzt se tartani otthon, se bankba befektetni. Mikor jobb befektetések voltak, akkor fogtam a pénzt, most inkább megveszem ami kell.
2016. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy bnőm, nettó 300at keres (protekcióval került oda), 34 éves, de se kocsija, se lakása, mindent pénzt, amit keres elszórja ruhára, szórakozásra, utazgatásra. Semmit sem tesz félre. Tehát részben szórja a pénzt, részben meg semmit sem tud felmutatni évek óta.
2016. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, hogy 300-at keres. Ebből a napi kiadások mellett egy autóra még összespórolsz (utána ennek is van költsége), de egy házra/lakásra azért már nem nagyon (legalábbis normálisra nem).
2016. jún. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!