Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen feladatokra lehet...

Milyen feladatokra lehet számítani AC-n?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, AC-ra hívtak, és annyit mondtak, hogy különböző feladatok lesznek, amikkel a csapatmunkát és konfliktuskezelést akarják megfigyelni, tehát elsősorban rám/ránk, mint emberre kíváncsiak.


Akik már voltak többször AC-n vagy HR-esel és vezettek már ilyet, azoktól kérdezném, hogy kb. milyen feladatokra lehet számítani?


Köszönöm!



#állás #munka #HR #CV #AC #assesment center
2016. jún. 26. 20:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Szituációs és angol feladat volt.
2016. júl. 3. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:

mindig csoportos feladatok vannak.

ha az interjuztatoval vagytok ketten, vagy harman, az nem AC.

Fontos, hogy nincs jo megoldas az AC-n.



[link]

2016. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SirZoli válasza:

Kedves Kérdező!

Az egyik legrosszabb interjú fajta szerintem. Én is voltam már páron, és megigértem, hogy soha többet nem veszek ilyenen részt. Az egész egy bohóckodás. Hallottam mástól, hogy volt olyan is, hogy azt kérték, ugráljon az asztalon. Undorító férgek! Amiken én voltam, egyiken sem a pozícióhoz való feladatokat kellett megoldani. Volt olyan, hogy IQ tesztet irattak, amiben olyan jelek voltak, mint egy hieroglifa. Ekkor felálltam, és közöltem, hogy elmehetnek a p.csába, milyen feladat ez, nem vagyok régész vagy mi. Nem is erről szól a pozíció, hogy kódokat fejtsek....

2017. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!