Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kellene 16 évesen...

Mennyit kellene 16 évesen havonta megspórolnom ahhoz, hogy albérletbe mehessek 18 évesen?

Figyelt kérdés
Diákmunkával természetesen nem lesz egyszerű, ezzel tisztában vagyok. Havi 80e keresek, ha fix a munkahelyem. Havonta 30e le kell adnom anyumnak. Amolyan hozzájárulásként. Szeptembertől csak hétvégenként illetve szünetekben dolgoznék. Van esélyem így az albérletre?

2016. jún. 26. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt gyakorlatilag lehetetlen kihozni.
2016. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha beperled anyád gyerektartásért és kéred a családit a saját nevedre akkor több pénzed lenne


csak az a bibi, hogy 16 évesen nem költözhetsz el szülői engedély nélkül

emellett nem köthetsz albérleti szerződést sem

2016. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Félreértetted! Nem 16 évesen mennék albérletbe, hanem 18. Az anyámat meg semmi pénzért nem perelném be!
2016. jún. 27. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez sok tényezőtől függ.


Ha otthon nem kapsz egyáltalán pénzt akkor nem hiszem.

Mindenesetre egyetem miatt költözöl, vagy csak elköltözöl otthonról?

Plussz az is kérdés hogy melyik város, és hogy magad e élsz az albiban.

Na meg a kajapénz, rezsi.

Ha ezeket leírod akkor tudok segíteni, hiszen én is tavaly költöztem el, egyetem miatt.

2016. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tőled 16 évesen pénzt kérnek?! :O

tőlem amíg el nem végzem az egyetemet nem fognak kérni, és azután se, mert valószínűleg el fogok költözni

2016. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért KELL 30 ezret odaadnod a szüleidnek??? Nekik kell eltartani, amíg 18 leszel, egyetemre mész tovább. Még nekik kellene hozzáadni a fizetésedhez, akármennyit is keresel egy kis diákmunkával...
2016. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!