Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízhatok a Szerencsejáték...

Megbízhatok a Szerencsejáték Zrt. -ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kitaláltam egy "új játékot", de ugye itthon csak a Szerencsejáték Zrt. - nek van jogosultsága az ilyen fajta játékokra.


Ezért is irtam nekik, persze magát a játékot nem írtam le pontosan, csak mint egy újabb lehetőséget, és pár jó dolgot róla.

Vissza is jeleztek, hogy érdekli őket az egész játék lényege, menete.

Ennek örülök, mégis félek igy kiadni a kezeim közül minden féle papirok, szerződés... nélkül.


E-mailen keresztül vettem fel velük a kapcsolatot, szóval minden bizonyítékok egyenlőre meg van, hogy az én játékom,de gondolom, ez nem elég.

Segítsetek légyszíves. Természetesen szeretném, ha ebből nekem is lenne hasznom, ezert is találtam ki.

Mit tegyek?


Előre is nagyon köszönöm a tanácsokat!



2016. júl. 5. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy levédeted az ötletedet, vagy kérsz egy nyilatkozatot a cégtől, hogy nem nyúlják le az ötletedet, és elismernek téged szerzőnek, és elismerik, a szerzői jogaidat.
2016. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod 😊

Rendben, remélem sikerülni fog

2016. júl. 5. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem árt, ha abban a nyilatkozatban az is benne van, hogy X %-ot kérsz a bevételből :-)
2016. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nalam alap dolog, azért köszönöm 😀
2016. júl. 5. 09:46
 5/5 A kérdező kommentje:

És ha véletlenül elfogadjak a játékomat, akkor eladhatom nekik? Igy ugye egyosszegben kapom meg azt a nem kevés összeget.

De akkor mi a teendő? Igy is engem illetnek a jogok ha jól tudom, mivel én találtam ki. Ha megegyezünk abban, hogy meg veszik, akkor előtte le kell vedetnem? Egyáltalán le lehet védetni egy játék ötletet?

2016. júl. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!