Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most végeztem az első évem...

Most végeztem az első évem közigazgatás-szervezőként. Milyen szakot/képzést kéne választanom mellé, hogy a későbbiekben ne éhbérért kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

Még hátravan 2 év a BA képzésből, és mivel nem állami, hanem közszolgálati ösztöndíjas vagyok, ezért "ingyen" elvégezhetek még egy szakot, mert megmaradnak az állami ösztöndíjas éveim.


Van két felsőfokú nyelvvizsgám, ha ez számít.


2016. júl. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Villamosmérnök, mérnökinformatikus, programtervező informatikus, gépészmérnök, pénzügyi és számvitel.


Vagy a mostani szakod MSc-je.

2016. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyet kell értenem az elsővel... Amit te végzel semmire se jó, csak arra, hogy a közigbe dolgozz. Bnőm ugyanezt a szakot végezte, 2 nyelvvizsga, havi 140 nettó.
2016. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor gondolom a jog, nyelvi szakok is kilőve..
2016. júl. 8. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Magántanár jó marketinggel jól keres, jogászok közül az ügyvédek is félzsíros lóvékat akasztanak.


De a magántanárok közül csak azt veszik komolyan akinek van tanári végzettsége, szóval az nem túl esélyes, mert gondolom a 3 éves BSc után nem akarsz még 5 évet tanárira járni meg a gyakorlat stb, mert akkor nem mostanában fogsz tudni teljes állásban dolgozni.


De amit most végzel szakot akármennyire is "büfészak" el kell végezni, még jó esetben van 2 éved gondolkodni, de én inkább arra koncentrálnék, hogy elvégezzem ezt jó eredménnyel.

2016. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!