Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régi könyveket felvásárló cég?

Régi könyveket felvásárló cég?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy vannak, akik kiszállással elszállítanak könyveket. Nekem meg van 30-40 könyvem ami nem kéne már. Ha fillérekért megveszik, nekem az is jó.

Próbáltam őket vaterán eladni de a kutyának se kellettek.


Kb. mennyit szoktak adni amúgy darabjáért? És este is kijönnek elszállítani? (Este érek haza munkából.)


Budapesten lakom.



2016. júl. 14. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

30-40 könyvért nem fognak házhoz menni.

Viszont ha pesti vagy, akkor semmibe sem tart elmenni a Múzeum kórútra (Kálvin térnél) ahol van legalább 10 antikvárium. Ott biztos kapnál pár forintot a könyveidért. Ha meg nem, akkor van egy fazon az utcán aki banános dobozból árul könyveket. Ő biztos elfogadná ingyen is.

2016. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Eszem ágában sincs a fél városon ingyen átcipelni a könyveimet.


2. Azokkal az antikváriumokkal már többször is próbálkoztam és lekezelően elküldtek a francba.


Szóval akkor az lesz, hogy beborítom a könyveket a kukába. Nem fogok cipekedni sehova.

2016. júl. 14. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az nem derült ki a kérdésből, hogy már bevitted valahová.

Amúgy a Vaterán mennyiért akartad eladni? 1 forintosként kellett volna meghirdetni.

2016. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

300-400 Ft. És odaírtam, hogy alkuképes.


Egy alkudozó üzenetet se nagyon kaptam értük. Vannak nyelvkönyveim, mesekönyveim. Régi szótárak.


Nem várok értük nagy összeget, csak ne nekem kelljen ráfizetni azért. Cipekedni, stb.

2016. júl. 14. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csináltál :) Szótőárakból tuti lehetne csinálni pénzt.

A lényeg, hogy a kukába ne dobd. Ajándékozd el, mert kidobni barbárság lenne.

2016. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp azért mondtam ezt az elszállítós céget, hogy valaki vigye el, mert nekem nem kell. Ha cserébe meghív egy ebédre, vagy egy kávéra, nekem már az is jó.
2016. júl. 14. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Régebben volt a Nyugatinál egy olyan könyvárus, aki a senkinek sem kellő könyveket 20 ft-ért átvette és 100 ft-ért adta. Ritka kincseket lehetett ott találni !! Sajnos már nincs ott vagy csak elköltözött volna? Tudja valaki ?

"Könyvmegállóban" lerakhatod ingyen (a KöKi bevásárlóközpontban van egy működő), innen elviheti bárki a neki tetszőt. Vagy ha mindenáron pénz akarsz, feltehetnéd a vaterára 1 ft-ért, de nem most, hanem ősszel. Nyáron pang ugyanis az üzlet: tavasszal-ősszel jobban megy a vatera. A Facebook-on vannak könyves csoportok, oda is felrakhatod.

Aztán ajánlom még a Rukkola.hu nevű könyvcseréldét. Itt a ingyen felajánlott könyvekért más, magadnak tetszőt választhatsz.

2016. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy add oda valaki ismerősödnek, h vigye be antikv-ba
2016. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!