Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem leszek itthon mikor a...

Ha nem leszek itthon mikor a futár hozza a rendelt terméket mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ruhát rendeltem a Mango webshopjáról (más helyeken pl H&M általában 2-3 nap alatt megérkezik a termék - itt is erre számoltam) viszont azt nem tudtam, hogy a Mango külföldről küldi a terméket, így a héten már nem fog megérkezni, jövőhéten viszont végig nem leszek itthon. Ilyenkor mi a teendő?

2016. júl. 21. 20:15
 1/3 anonim válasza:

Pl kérd meg a szomszédod hoy ha otthon van hogy ha látja hogy jönnek vegye át helyetted, írja alá hogy átvette, te pedig adj neki pénzt rá

Vagy ha a szomszédokkal nem vagy jóban/ nincsenek itthon akkor valami hasonló

2016. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj egy mailt a webshopnak, hogy:

a, ne szállítsák ki, csak akkor, amikor már újra itthon leszel

b, módosítsák a szállítási címet (szülők, barátok, stb.)

2016. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A normális szállítók küldenek smst, h : a mai napon x és y idő között hozza a terméket. A futár elérhetősége: telszám.

Felhívod. Megbeszéled a dolgot.

Üdv.

2016. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!