Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Költözés közben a Nagyszülői...

Költözés közben a Nagyszülői örökségek között találtam pár fém pénzt az 1900 as évekbeli franc, mark tól kezdve az 1705 ös Pro libertate át az 1619 es Bethlen Gábor Ezüst pénzig. Ezek mennyit érhetnek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az az 1705-ös eredeti, nem csak egy huszadik századi utánnyomás, akkor itt pl. 120.ezer az ára:


[link]


Az utánnyomásnak, másolatnak meg épp 700 forintnál tart az ára:


[link]


Akkor az 1619-es bár nem tudjuk milyen pontosan, itt egy 3000 forintért:


[link]


A "franc és mark" nem ér semmit.

2016. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt egy kép a Bethlen Gábor érméről

[link]

2016. júl. 24. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy Bethlen Gábor emlékérem. Pár ezret szerintem biztos ér.
2016. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hátoldala : [link]
2016. júl. 24. 18:39
 5/5 polarbeer ***** válasza:
55%

Üdv!

Engem érdekelnek a régi pénzek, hobbim a numizmatika, régi pénzeket adok-veszek cserélek. Szép gyűjteményem van már.

Ha gondolod, küldd el privátban a pénzek, érmék, papírpénzek fotóját, segítek az értékbecslésben, és ha meg tudunk egyezni, meg is vásárolnám őket.

Minden érdekel: magyar, külföldi; régi és kevésbé régi egyaránt.


Üdv.:

polarbeer

2016. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!