Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lyoness business csomagot...

Lyoness business csomagot vettem. Nekem nem jöttek be az elképzeléseim. Szeretnék olyan embereket találni, akik hasonló cipőben járnak, mint én. Fogjunk össze és együtt tegyük fel a kérdéseinket a megfelelő embereknek! Együttműködnétek velem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked nem jött be, de a Lyoness-nek igen! Átlagban az 50%-os elégedettség!

:D

2010. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha-ha.Szerintem az én helyemben neked se nagyon lenne kedved nevetni.Ezt a kérdést azért itt tettem fel, mert a"megfelelő"helyeken nem kapok válaszokat,ezért érdekel,jár-e más is ilyen cipőben?
2010. ápr. 18. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a Sciennet botrány után még beszálltál egy hasonló pilótajátékba? Így ne másokat hibáztass....
2010. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a sciennet-ügy után szálltam be,hanem 3 éve.Eddig elég türelmes voltam.Lehetséges "beszélgetőpartnereket"keresek,akiknek hasonló gondjaik vannak
2010. ápr. 23. 20:12
 5/8 BB88 válasza:
76%

Szia!

Nem tudom, mi nem jöhetett be rajta. Nagyon kiváncsian várom privátba.3 év alatt senkit sem szerveztél be vagy csak kisembereket?

2011. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

azt gondolom tudod, hogy ennek sikere/sikertelensége is főleg rajtad múlt.

kíváncsi vagyok, mennyit dolgoztál vele a 3 év alatt, és hogy milyen a felső vonalad.

melyek a kérdéseid?

írhatsz ide is, vagy privátba.

2011. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem üzleti csomagot vettem, csak natur használom és bőven kapom a lét vissza, alószínű te nem használod megfelelően.
2012. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JeanPaul ***** válasza:
Ismerem a Lyoness működését, 100%-ban korrekt! Tanuld meg használni, tudd, hogy mit kell tenni vele. Persze ehhez elengedhetetlen egy olyan szponzor/felsővonal, aki AKTÍVAN segít Téged!
2014. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!