Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fórum arra, hogy...

Mi a legjobb fórum arra, hogy figyelmeztessem az embereket: ne vásároljanak egy bizonyos cégtől, mert az rendszeresen átveri az embereket?

Figyelt kérdés
Csúnyán átvert egy cég, és tudom, hogy másokat is. Már találkoztam is olyanokkal, akikkel ugyanezt csinálta, és az alvállalkozójuk is elmondta, hogy mindenkivel ezt csinálják. Valószínűleg be fogom őket perelni, de emellett szeretném névtelenül felhívni az emberek figyelmét arra, hogy kerüljék el őket (természetesen anélkül, hogy a jóhírüket megsérteném). Szerintetek hová forduljak? Tévé/rádió/fórum/hírportál? Javasatokat kérek.

2016. júl. 27. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
homár
2016. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nő vagyok. a nők nem lehetnek homárok.
2016. júl. 28. 18:56
 3/5 anonim válasza:

látszik hogy nő vagy xd

az első erre gondolt:

[link]

2016. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A segytséget kösz, de kikérem magamnak a szexizmust. Attól, hogy életemben nem hallottam a tékozló homárról, és egy szóból nem értettem el az utalást, még nem a nők a hülyék úgy általában, csak én vagyok tájékozatlan.
2016. aug. 9. 08:48
 5/5 anonim válasza:
szeretlek :*
2016. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!