Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy legelőm amit örököltem...

Roland Kósaa kérdése:

Van egy legelőm amit örököltem. Most meg akarják venni. Át akarnak verni?

Figyelt kérdés
146/34216 tulajdoni hányad nak megfelelő 0.1684 ha nagyságú legelő művelési águ 1.46 AK Értékű földrész. Aki megakarja venni 80.000 ftot akar erte adni. Reális? Nem értek hozzá. Köszönöm.

2016. aug. 3. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem reális de én eladnám a helyedben mert soha senki nem akarja tőled majd megvenni, csak ott lesz, te sem tudod használni, max. odaviszel egy kecskét aztán kész.
2016. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne reális?

Első, te kiszámoltad egyáltalán???


A legelő ez alapján közel 19 milliót ér!


Mivel egy zsebkendőnyi területről van szó, nem ér szinte semmit. Sosem fogod tudni hasznosítani, hacsak a fennmaradó rész nem 1-2-3 ember nevén van.

De ilyen esetben annyi tulajdonos szokott lenni, hogy már fel sem lehet kutatni őket.

Egy ismerősöm akar most olyan házat megvenni, aminek 10 tulaja van, és hónapok óta nem tudják megoldani az ügyvéddel, hogy mindenki ott legyen. Egyiket nem érdekli a téma, a másiknak nem kell a pénz, stb.


Azt azért elárulod, hogy a vevő mit akar ezzel kezdeni?


Kérdés nélkül eladnám.

2016. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő most is használja. De megvenné hogy az övé legyen. Fogalmam sincs mit csinál rajta. Azon szerintem csak a dudva nő.
2016. aug. 4. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Szerintem ne hagyd ki, vissza nem térő alkalom.

2016. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És milyen jogcímen használja?
2016. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az illető egy másik résztulajdonos.
2016. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!