Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit fognak szólni a magyarok...

Es_tut_weh kérdése:

Mit fognak szólni a magyarok az üres polcokhoz a Tescoban? Úgy látszik a magyarok megunták az éhbért, jön a változás?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 10. 11:09
 1/4 anonim válasza:
56%
Észrevettem én is igaz volt béremelés,de az Aldis fizetés közelében sem vagyunk
2016. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Majd az alkoholista Séf fiú feltölti nekik programozói fizetésért cserébe :D
2016. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

balázska, balázska, elfogyott a kannás bor a teszkóba aztán most ezért rinyálsz?


A magyarok semmit nem fognak szólni, majd amikor a Tesco úgy látja, hogy VALÓBAN a profitabilitás kárára megy a dolog akkor még tovább emeli a bért. Ennyi. Vagy generál alternatív megoldásokat (pl. olyan ingatlanvagyona van, hogy te csak pislognál, kialakítanak a munkaerő hiányos területen szállásokat a kelet-magyarországi munkanélkülieknek juttatásként, így már tud vándorolni a nép a melóhoz és megint lesz munkás).


Amúgy a nagy kárörvendés közepette nem tudom realizáltad-e, hogy a 2 raktárról van szó, ez összesen pár száz főt jelent 2 településen.

2016. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom 2 éve hogy küldözgetem az önéletrajzom a Tescoba szegeden és még csak felsem hívnak.. ennyit erről!
2016. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!