Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki vasarolt elofizetesre...

Aki vasarolt elofizetesre telefont, annak szamlazaras utan is van net a mobiljan? Most vettem telefont es nemtudom hogy mukodik ez. Valamint ugy torlesztem hogy a bankszamlaszamomrol vonjak le.3napom van szamlazarasig.

Figyelt kérdés
Hogy tudnak hozza ferni a szamlamhoz? Ha bemegyek a bankba hogy intezhezhetem el ezt?

2016. aug. 11. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

Nem vonják le a számládról - Neked kell kifizetned.

Nem tudom, milyen szerződést kötöttél (olvasd el!):

vagy küldenek csekket és azon kell befizetned a havi előfizetési díjat és a készülék törlesztőjét (lehet, 2 csekken jön) vagy pedig, ha e-számlát kértél, akkor interneten utalással vagy a szolgáltató oldalán kártyás fizetéssel tudsz fizetni.

Net szintén attól függ , milyen csomagod van. Nekem x MB van, ha azt elhasználom, utána nincs, de van olyan csomag is, amivel mobilnet is van - akkor folyamatos.

2016. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!