Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendeléssel kapcsolatban?

Ebay rendeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebay-ről szeretnék lovas cuccot rendelni (ezért is tettem ebbe a kategóriába) de nem tudom hogy hogyan kell... tudom béna vagyok :D szóval ellátna valaki pár tanáccsal? köszönöm mindenkinek <3
2016. aug. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Rányomsz a Buy it now gombra ami ott van a termèk alatt.

Utána regisztrálhatsz, de én eloszor a Continue as a guest-et választottam. Kitöltöttem az adatokat és utána kártyaadatok megadásával fizettem.

2016. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és erről a licitálásról tudsz valamit?
2016. aug. 13. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A licitálásnál annyi van, hogy mindig figyelni kell a terméket, hogy nehogy túllicitáljanak. Szerintem jobban megéri simán vásárolni, kevesebb fáradtsággal jár. Licitálással sem jön ki mindig olcsóbban.
2016. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!