Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Metro áruházban van vásárlás...

A Metro áruházban van vásárlási limit?

Figyelt kérdés
2016

2016. aug. 18. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, de nem maximumban, hanem minimumban :-)

Pl. bizonyos termékeket egész kartonnal kell megvenni, nem lehet megbontani.

2016. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké! :-)


Nem így értettem. Nagyon régen voltam a Metro áruházban. Úgy rémlik, hogy akkor volt egy bizonyos összeg meghatározva arra, hogy pl. 20 eFt alatt nem lehetett vásárolni.


Ilyen van most?


Tehát, ha pl. pár kg répát venne az ember, azt is lehet vagy el kell érni egy összeghatárt? (És ha igen, az mennyi?)

2016. aug. 18. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem az áruház honlapján, de nem írnak ilyesmit a vásárlási feltételeknél. De ha biztosra akarsz menni, akkor előtte hívd fel őket telefonon :-)
2016. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Valamikor volt asszem bruttó 5 ezer, emlékszem, még a szomszédokkal közösen játrunk vásaolni, hogy meglegyen.. Volt már, hoyg bementem valamiért, ha akciós volt, és 1-2 ezret fizettem, már nincs összeghatár.
2016. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó! Köszönöm mindenkinek!
2016. aug. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!