Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok gyakornokként...

Hol találok gyakornokként infós állást nulla tapasztalattal? Szeptembertől lesz egy passzív félévem, és elmúltam 25. A pénz nem számít.

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ingyen melót mindenhol tárt karokkal fogadják.

Ha másképp nem megy legyél adószámos magánszemély, és vállalj alkalmi szerelést, rendszerkarbantartást.

Autókereskedésekben például nem árt néha körbenézni, mert nincs fix informatikusuk többnyire.

2016. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:D


Keress junior infós állásokat?

2016. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik suliba/egyetemre jársz, de SZTE-n van egy külön lista szegedi cégekről, akik szívesen várnak hallgatókat gyakorlatra. Nézd/kérdezd meg nálatok, hátha tudnak ebben segíteni (bár gondolom ezen már túl vagy).
2016. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ingyen lehet dolgozni. ;-)
2016. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ELTE. Nem tudnak segíteni.
2016. aug. 23. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
IBM-et próbáltad?
2016. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. De ott nincs is. Egyébként az ilyen nagy cégeknél alap a min 3-5 éves tapasztalat. Egyébként rengeteg sorstársam van, aki pont a tapasztalat hiánya miatt nem kap sehol melot.
2016. aug. 31. 08:25
 8/9 anonim válasza:
Találtál azóta?
2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nem!


De már felhagytam vele.

2016. nov. 3. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!