Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ebayen megrendelt csomagok...

Az ebayen megrendelt csomagok csak nekem nem érkeznek meg manapság?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy övet, aztán küldtek mégegyet szeptember elején. 40 napos az átfutása max, ez sem érkezett meg.


Rendeltem egy inget, elküldték, nem jött meg, ezt a pénzt visszafizették. Konkrétan 4 csomagom van most úgy, hogy nem jött meg egyik sem, ebből 2 ugyanaz csak 2x postáztak, hátha a második körben elérkezik hozzám.


Nyomkövetésnél azt láttam, hogy elveszett a Ferihegyen, gondolom a többi is ott akadt el, a vicces az hogy a csomagok között eltelt 1-1 hónap.


2016. okt. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kamugyanús a cucc, akkor simán megsemmisítik. Persze erről kapnod kellene valami jelzést, vagy a postának a trackingnél kellene valahogy jelölnie.

De a megoldás, hogy felhívod a postát, és megkérdezed.


Nekem is volt már, hogy 2 hétig ültek egy csomagomon,

de utána megjött :)

2016. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem mindenem megérkezett eddig..sőt szeptemberbe kb 50terméket vásároltam és több mint fele már megjött!
2016. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eddig nem volt ilyen gondom, kb. 1 éve rendelgetek ebayről, de most egyszerre 2 csomagom sem jött meg időre.
2016. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 1 honapot vartam a 30ezer forintos oramra. A postas nem hozta ki se ertesitot nem kuldott hogy naluk van. Egy nap mikor hazaerkeztem volt egy ertesito anlevelben, hogy tobszori figyelmeztetes ellenere se vettem at a csomagot ha ma nem megyek be akkor visszakuldik. Es a legjobb az egeszben mar be volt zarva a posta mire en ezt el tudtam olvasni
2016. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!