Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkával szerezhetek...

Milyen munkával szerezhetek 300000 forintot 17 évesen?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóra van szükségem a rossz harapásom miatt (overbite).Sajnos elég sok kellemetlenséggel jár,mint pl fáj az állkapcsom,selypitek és nem szép ha vigyorgok.:((

A szüleimnek most nincs pénzük fogszabályzóra testvérem esküvője miatt.Én meg azt olvastam,hogy jobb esélyel javul meg a harapásom ,ha tinédzser korban kezdem el a fogszabályzó hordását.

Hogyan tudnék 300000 ft keresni?Valaki valami ötlet?:(



2016. okt. 24. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
diákmunkára már mehetsz, aztán szép lassacskán több hónapnyi melóval összejön a pénz
2016. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Diákmelóra többnyire a szaksulisokat veszik fel,nem?Én elméleti sulis vagyok...nagyjából semmihez nem értek...és hol keressek diákmelót?
2016. okt. 24. 20:40
 3/24 anonim válasza:
Diákmunkára 16 éves kortól bármelyik diák mehet. Keress a neten diákszövetkezetet, vagy kérdezd meg az iskolában a titkárságon, ők biztosan tudnak ajánlani valamit.
2016. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

McDonalds pénztárosként nem az ívheggesztést fogják kérdezni állásinterjún, nyugodtan jelentkezz bárhová.


"A szüleimnek most nincs pénzük fogszabályzóra testvérem esküvője miatt" Én kérek elnézést.

2016. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ez a mcdonald`s jó ötlet.Erre nem is gondoltam.:D köszi:)

De mi van ezzel az "én kérek elnézést"-el??

2016. okt. 24. 21:06
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha a diák melózni szeretne azt úgy szokták mondani (hívni) hogy Meló Diák tudod nem úgy mint a zenében lévő melódiákot hanem mint a melós meló és a diák.

Na szóval valami ilyesmit írkáljál a gooogle barátnak.

www.melodiak.hu

2016. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]

az előző vagyok .

2016. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
tesco árufeltöltés. keresel egy diákszövetkezetet aztán megmondják mik a lehetőségek. Úgyis csak azon keresztül mehetsz nappalis diákként.
2016. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A doki ingyen van, csak az eszközért kell fizetni.

Én azzal kezdeném, hogy elmegyek fogszabályzó orvoshoz, ő megmondja, mennyi a készülék.


Diákszövetkezetben tényleg tudsz dolgozni, akár tescoban is.

2016. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Dokinál már voltam.Összesen alsó és felső fogszabályzó 300000.
2016. okt. 24. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!