Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havonta 10. 000 forintot...

Havonta 10. 000 forintot jótékony célra szeretnék költeni mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam a szervezeteknek nem tanácsos adni mert a fenntartásukra költik. Én rászoruló családoknak szeretnék segíteni, hogy illetve hol tudom megerdeklődni hogy a közelben kik élnek szegénységben?

Trollok nem érdekelnek

Köszönöm a komoly válaszokat


2016. okt. 29. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Állatmenhelyre normálisabb kutyakaja, macskakaja, kiszanált pléd, edények, lejárt autós egészségügyi doboz, pórázok, hámok, szállítódobozok


Vagy Vöröskeresztnek így télen meleg zokni, kabátok (turiból is), alsónemű, cipő, pólók pulloverek


Élelmiszerbanknak bármilyen kaja, romlandó is, ha időben elküldöd

2016. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van a lakóhelyed közelében olyan ember aki rászorult. Vásárolj be neki (vele együtt) havonta egyszer pár ezerért. Ha úgy ítéled meg, hogy megérdemli akkor többször is megteheted.


Én személy szerint nem adok pénzt senkinek se. Mostanában inkább elmegyek vért adni. Szerintem ez is van olyan nagy segítség, mint a havi X forint.

2016. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a helyi polgármesteri hivatalt,ott biztos tudják,hogy kik a legszegényebb emberek a környéken,és vagy bevásárolsz nekik,vagy adj olyan utalványt nekik,amit csak élelmiszerre lehet beváltani.
2016. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adományozd nekem!

Viccen kívül!

2016. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!