Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-szeretnék rendelni,...

Davyd9206 kérdése:

EBay-szeretnék rendelni, megbízható az onnan kapott csomagok és azt küldik el ami a képen szerepel kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

[link]


ez a termék lenne az, csak attól félek mire ide érne nem annyi lenne az ára, ezt hogyan tudnám meg kiszámolni??? pay pal fiókom van már


És sajnos áram kábele nem európai szabvány valami átalakítóval működne rendesen mert két lehetőség van


-AU adapter

-uk adapter


2016. nov. 5. 16:21
 1/2 anonim válasza:
58%

Ugye tudod hogy nincs utánvét? (Mert írtad hogy kéne kiszámolni)

Illetve azt is tudod ugye, hogy az eBay nem webshop, hanem online piactér?

Ezért nem tudjuk elmondani hogy azt kapod-e ami a képen van, van kb 100.000 eladó ha nem több. Én már kb 70 cuccot rendeltem ebay-ről, egyszer csalódtam csak. Általában nem vernek át. És ma már csak kevés cucc tűnik el, nekem pl 70-ből csak 1, de az is 200 ft-os volt, és írtam az eladónak, visszaadta a pénzt.


Az árra visszatérve. Kifizeted online, előre (nincs más választásod) majd várod hogy megérkezzen. Vagy megjön és minden jó, vagy kapsz a navtól levelet hogy küldeményed érkezett, küld be a paypal számlát, bekülöd nekik emailbe (mindent leírnak hogy kell) majd továbbengedik és pár nap múlva jön a postás, és a terméked árának az áfáját fogja kérni, ami 0.27%.

Vagy elveszik a csomagod és nem jön meg, akkor írsz az eladónak, ha nem válaszol nyitsz egy case-t és mindenféleképpen visszakapod a pénzed.

2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
79%

A kérdés második felére nem tudok 100%-os választ adni, de én nem láttam olyan más szabványú cuccot még ami nem működött volna átalakítóval.

De tudod a töltőt cserélni, látom ki lehet húzni.


Visszatérve, ha megkéred az eladót hogy ne a valós árat írja a csomagra, akkor kb 50% hogy átcsúszik a vámon, mert alapvetően kis csomag ahogy nézem.

(áfát 22euró, kb 6600 ft felett kell fizetni, az alatt semmit)

2016. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!