Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha október 27-én feladták...

Ha október 27-én feladták bármilyen módon miért nem érkezett meg még a levél?

Figyelt kérdés
Elvileg feladták aznap a hivatalos levelet(nem tudom, hogy simán, bár hivatalos levelet , nem szoktak simán feladni), mégis..ma, november 7-én sem kaptam meg.Nagyon fontos levél.Miért nem érkezett még meg?

2016. nov. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
posta.. néha ilyen sz@rul működik. Főleg ha sima levélről van szó.
2016. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos..bár azt hiszem ebben a szituációban nem a posta hibás...és még csak vissza sem ír az a h***e liba...amennyi pénzt kifizettünk szegény mamámmal a temetésre, nincs a nőnek 500 ft-ja ajánlva feladni....undorító.
2016. nov. 8. 06:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy egyáltalán feladták a levelet?

Dolgoztam csomagos postásként,nemegyszer engem b*sztak le hogy hol volt a csomag X napig amikor már milyen régen feladták,ilyenkor megmutattam nekik azt az időbélyegzőt amit a feladás pillanatában a feladó jelenlétében nyomnak rá-és ilyenkor sokszor kiderült hogy ez az időpont azután volt amikor már a címzett reklamált a feladónál hogy késik a csomag-az meg persze kapásból azt mondta hogy már rég feladta és a rohadt posta így meg úgy...

Majd te is nézd meg rajta a bélyegzőt.

2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!