Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyire alacsony a vásárlóerő...

Ennyire alacsony a vásárlóerő Magyarországon, hogy már a Marks&Spencer is kivonul a magyar piacról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem szép ruháik vannak elérhető áron, a cég arculatából látni hogy a harminc feletti komolyabb stílusú vásárlókat célozza meg. Ennyire nincs igény a minőségibb ruhára? Mindenki a Zarába és Hádába jár? Ezek után Bécsbe kell menni..



2016. nov. 8. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a hírt, a fehérnemű méretválasztékuk verhetetlen volt. De nem egy olcsó üzlet, és stílusát tekintve is egy viszonylag szűk réteget szólít meg. A turik meg tényleg tele vannak M&S cuccokkal.
2016. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
soha nem voltam benne, nem igen érdekel.
2016. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy olcsó üzlet volt. Megjegyzem nekem már a Zara sem olcsó.
2016. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Árérzékeny a piac. Nálunk a helyi üzletközpontban 15 év ingyenesség után fizetőssé tették a parkolást (egy átlagos vásárlásra 100Ft). Egy hónap múlva kénytelenek voltak kihátrálni belőle, pedig mindez a második! kerületben történt.
2016. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
A "szabadságharcosvegyélkötvénytakkorjöhetszterrorista" főféreg elől menekül mindenki, mert már liftezik tőle minden normális üzletember, kisember és Európai politikus gyomra...
2016. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!