Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még diák vagyok, hogyan...

Még diák vagyok, hogyan szerezhetek pénzt az interneten/internetezéssel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy nagyon jó valami népszerű játékban, ahol rendszeresen rendeznek bajnokságokat(pl LoL, WoT, most ezeket tudom mondani), és ha nyersz/nyertek, akkor rengeteg pénz ütheti a markodat. Vagy csinálj egy weboldalt, amit szerinted hatalmas lelkesedéssel tudnál karbantartani, és kiadni cégeknek a bannerfelületeket(azt hiszem így hívják a reklám helyét). Esetleg YT-csatorna, ahová igényes(!) videókat töltögetsz fel minimum 1,5 hetente, valami olyan témával kapcsolatban, amit szívesen néznek az emberek, és új, egyedi(pl. a magyarok közül ott van JustVidman, az animációi nagyon jók, igényesek, viccesek, és -tudtommal- lokálisan nincs még egy ilyen videós, de említhetném Dancsót is, gondolom nem kell bemutatni őket). Vagy ha van valami olyan játék, ami érdekel, akkor csinálhatod azt is, hogy itthon megveszel egy accot, majd megy e-bayre. Találd fel magad!
2016. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!